60000080
0

Ir tukšs

Kategorijas Kā iepirkties? Atlaides Garantija Kontaktinformācija Noteikumi un nosacījumi Preču atteikuma un atgriešanas tiesības Piegāde

Preču atteikuma un atgriešanas tiesības

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā no saņemšanas brīža. Prece jāatgriež tādā pat stāvoklī kādā tā saņemta no pārdevēja - oriģinālā, nebojātā iepakojumā. Precei jābūt jaunai un nelietotai. Preces iepakojums var būt atvērts un preci pircējs var izmēģināt, ciktāl tas nepieciešams, lai saprastu, vai prece atbilst pircēja vēlmēm, bet ne vairāk, kā preci būtu iespējams izmēģināt mazumtirdzniecības veikalos.


Ja saņemot preci neesat pārliecināti par tās atbilstību Jūsu vēlmēm, lūgums to pārbaudot neveikt kādas manipulācijas, kas varetu samazināt preces vērtību: piem: instalēt datora programmas, mobilajā telefonā ievietot SIM karti un to reģistrēt operatora tīklā, gaisa mitrinātājā ieliet ūdeni.

Preces, kuras nevarēsiet atgriezt 14 dienu laikā: Higiēnas preces ar atvērtu iepakojumu (zobu birstes, epilatorus, bārdas mašīnas utm.), programatūra ar atvērtu oriģinālo iepakojumu.

Gadījumā, ja atgrieztajai precei tiks konstatēti trūkumi vai bojājumi Korbotex.lv patur tiesības neizmaksāt pilnu summu par atgriezto preces.

Atgriežot preci 14 dienu laikā veikals Korbotex.lv neapmaksā transporta izdevumus par preces nogādāšanu Korbotex.lv birojā.

Gadījumā, ja nopirktā prece ir izrādījusies brāķis vai neatbilstoša solītajam - tās īpašības būtiski atšķiras no Korbotex.lv mājas lapā aprakstītajām, Jums ir tiesības šo preci atgriezt vai pieprasīt tās apmaiņu.

Šādos gadījumos lūdzam nekavējoties sazināties ar Korbotex.lv veikalu un e-pastā informēt par neatbilstību / brāķi. Gadījumā, ja prece tiek atgriezta, 14 dienu laikā no preces saņemšanas veikals Korbotex.lv jums atgriež samaksātos naudas līdzekļus.

Lai iepazītos ar Jūsu pircēja tiesībām un konsultētos neskaidros jautājumos, iesakām vērsties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā:

http://www.ptac.gov.lv/

Atcerieties! Lai realizētu savas atteiktās tiesības, neizmantojiet preci (izņemot darba pārbaudi), jo preces valdīšanas laikā Jūs esat atbildīgs par tā saglabāšanu.